Strony WWW

Internet to miliony użytkowników, którzy ciągle poszukują potrzebnych im usług lub towarów. Ten sposób wyszukiwania danych informacji jest już standardem, dlatego tak ważne jest, aby posiadać w sieci własną stronę internetową wraz z pełną ofertą firmy. Jest to zarazem najkrótsza i najtańsza droga dotarcia do klienta.

Od A-Z

Strona Wizytówka

Na wizytówkową stronę internetową składa się kilka do kilkunastu podstron opisujących firmę i jej ofertę. Jest to strona nie wymagająca dostępu do bazy danych.

Domena / Adres WWW

Dobry adres internetowy jest najważniejszy dla działalności w interaktywnej rzeczywistości. Jeżeli jeszcze nie posiadasz własnej domeny, pomożemy Ci z wybrać dobry adres.

Strona na podstawie CMS

Zaletą strony internetowej na bazie systemu obsługi danych (CMS) jest łatwość i wygoda w obsłudze. Jeżeli potrafisz używać program do edycji tekstu jak Word, dasz radę wprowadzić zmiany na swoich stronach. 27% internetu korzysta z platformy WordPress

Hosting strony / Serwer WWW

Oferujemy hosting na naszym firmowym serwerze oraz konfigurację wszystkich potrzebnych ustawień by umożliwić pełną funkcjonalność strony, poczty, etc.

Masz już hosting lub domenę? Zainstalujemy stronę oraz inne usługi na twoim serwerze, oraz zkonfigurujemy.

 

Przygotowanie strony internetowej składa się z 5 etapów:

 1. Pomysł – Omówienie funkcjonalności i wyglądu strony
  Pomysł na stronę oraz na jej zawartość – ten etap w całości leży po stronie zamawiającego. Bez posiadania pomysłu na to co ma być na tej stronie nie warto przechodzić do etapów dalszych.
 2. Projekt
  Wstępny projekt strony – Ten etap leży po stronie wykonawcy. Dopóki nie zostanie zaakceptowany projekt graficzny (wykonany według pomysłu i wskazówek klienta) nie zostanie rozpoczęty proces budowania strony.
 3. Budowa
  Zbudowanie szablonu strony wraz z szatą graficzną.
 4. Treść i Testy
  Wprowadzenie treści na stronę. Zakończenie prac programistycznych oraz testy.
 5. Instalacja
  Instalacja strony na serwerze. Tworzenie i konfiguracja kont pocztowych.

Każda strona zawiera:

 • Firmowy email, np. biuro@twojadomena.pl
 • Interaktywna mapa dojazdu firmy Google.
 • Szczegółowe raporty statystyk strony.
 • Dostęp FTP do plików strony.